Z jakich wypożyczalni samochodów w Warszawie skorzystać

Wypożyczalnie samochodów w Warszawie

Jeśli chodzi o ilość  korków na ulicach, to Warszawa mogłaby się znaleźć w czołówce polskich miast. Nie zmienia to jednak faktu, że ludzie wciąż wolą poruszać się samochodem niż komunikacją miejską bądź taksówkami. Nawet przyjezdni z kraju czy zagranicy bardzo często korzystają z wynajmu samochodów w Warszawie.

Gdyby tak nie było, to na pewno nie byłoby w stolicy aż tylu firm oferujących wynajem samochodów w Warszawie, a nawet jeśli by takie były, to pewnie szybko by splajtowały. Po wpisaniu w wyszukiwarkę polecenia odszukania wypożyczalni samochodów w stolicy, można się natknąć na takie firmy jak Europcar, Avis, Best Rent, Trust Rent czy Car4rent. Sieć wypożyczalni Europcar istniejąca w Europie od 1949r, a W Polsce od 1991r. posiada w Warszawie dwa punkty wynajmu. Jeden – przeznaczony głównie dla osób, które przyleciały do nas samolotem- zlokalizowany jest na lotnisku międzynarodowym  im. Fryderyka Chopina (dawne Okęcie).

Drugi można znaleźć nieco bliżej centrum, w hallu dawnego Hotelu Sobieski, przemianowanego obecnie na Radisson Blu Sobieski Hotel. Prawdopodobnie z punktu tego korzystają również warszawiacy, jako że łatwo dostać się do niego za pomocą komunikacji miejskiej. Wynajem samochodu w sieci tak rozbudowanej pod względem ilości punktów wynajmu oraz działającej od dawna, na pewno będzie znacznie bezpieczniejsze niż w pierwszej lepszej wypożyczalni. Za Europcar przemawiają lata doświadczeń, rzesze zadowolonych klientów i przede wszystkim nowoczesna flota samochodowa. Ponadto jako duża i długoletnia firma Europcar współpracuje z innymi firmami partnerskimi i może swym klientom proponować korzystne rabaty chociażby w sieci Hoteli Hilton czy Accor, a także na lotniskach czy w bankach.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s