Punkty wynajmu samochodów sieci Europcar w Warszawie

dreamstimefree_88404

Sieć Europcar to jedna z największych sieci wypożyczalni samochodów w skali nie tylko europejskiej, ale i światowej. Samochody wypożyczane są pod szyldem Europcar aż w stu siedemdziesięciu krajach na całym świecie, na wszystkich kontynentach! To około trzynastu tysięcy placówek. Niezależnie więc od tego, jaki zakątek świata odwiedzisz, istnieje duża szansa, że uda Ci się wynająć w okolicy samochód w wypożyczalni Europcar. A co z Polską? W naszym kraju istnieje dokładnie 28 punktów wynajmu samochodów prowadzonych przez tę międzynarodową sieć; znajdziemy je w największych polskich miastach. Dzisiaj przyjrzymy się placówkom Europcar w Warszawie. Gdzie są zlokalizowane? Która z placówek notuje największy ruch?

Najbardziej obleganą wypożyczalnią Europcar w Warszawie jest wypożyczalnia położona na ulicy Żwirki i Wigury, tuż przy terminalach lotniska Okęcie w dzielnicy Włochy. Jest to punkt położony bardzo niedaleko ścisłego centrum Warszawy, ze zrozumiałych względów cieszy się więc sporym zainteresowaniem przyjezdnych wysiadających z samolotu na lotnisku Chopina. Chociaż jest to największe lotnisko dla Warszawy, nie możemy zapominać o mniej uczęszczanych punktach. Mniejsze lotnisko obsługuje wypożyczalnia samochodów Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim. Ze względu na mniejsze obłożenie i napływ klientów nie tak intensywny jak na Okęciu godziny otwarcia wypożyczalni samochodów Modlin startują później: od ósmej, zamiast od siódmej rano. Warto wziąć ten fakt pod uwagę przed planowaną wizytą.

Kolejny punkt wynajmu sieci Europcar to plac Artura Zawiszy. Wypożyczalnię znajdziemy w hotelu Radisson Blu Sobieski. Jest to również bardzo dogodna lokalizacja ze względu na bliskie sąsiedztwo ważnych szlaków komunikacyjnych, w tym uczęszczanych Alei Jerozolimskich, będących bądź co bądź jedną z głównych ulic Warszawy. Z tego punktu (położonego w dzielnicy Ochota) możemy dotrzeć wszędzie szybko i wygodnie. Pamiętajmy, że punkty te, ze względu na dobrą lokalizację, nie narzekają na brak klientów. Jeżeli więc zależy nam na dostępności konkretnego pojazdu (listę dostępnych samochodów znajdziemy na oficjalnych stronach Europcar w Polsce) najlepiej zarezerwować go wcześniej. Można to zrobić telefonicznie lub mailowo.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s