Czy są różnice w ofercie wynajmu samochodów w firmie Europcar na lotnisku Okęcie a lotnisku Modlin?

ObrazekWynajęcie samochodu w wypożyczalni z punktem odbioru na lotnisku to wygodny sposób na natychmiastowe kontynuowanie podróży po opuszczeniu pokładu samolotu. Renomowana wypożyczalnia Europcar ma placówki wynajmu i odbioru samochodów na lotniskach na całym świecie, również w Polsce. W województwie mazowieckim znajdziemy placówki Europcar na lotnisku Chopina w Warszawie oraz na otwartym w zeszłym roku lotnisku Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim. Z reguły klienci pytają o ofertę w tym punkcie, który jest po prostu korzystnie zlokalizowany, adekwatnie do planowanej trasy podróży. A jeżeli chcemy porównać oferty, lokalizację stawiając na drugim miejscu? Czy oferowany przez Europcar wynajem samochodów w Warszawie Modlin to inne warunki oferty niż na warszawskim Okęciu, czyli lotnisku Chopina?

Placówki należące do sieci Europcar mają standaryzowane warunki wynajmu. Oznacza to, że zarówno w przypadku Okęcia, jak i wynajmu samochodów Warszawa Modlin możemy spodziewać się ujednoliconych cen oraz warunków umowy. Sprawia to, że każde kolejne wynajęcie samochodu w wypożyczalni Europcar, niezależnie od lokalizacji placówki, jest jeszcze łatwiejsze – możemy się spodziewać tego samego standardu w każdym miejscu. Różnice pomiędzy wynajmem w dwóch omawianych punktach dotyczą raczej detali. Wypożyczalnia na lotnisku Chopina jest bardziej uczęszczana – lotnisko to po prostu obsługuje miesięcznie znacznie więcej pasażerów. Stąd wypożyczalnia musi mieć do dyspozycji więcej samochodów. Jednak ze względu na duże zainteresowanie wynajmem warto skorzystać z opcji wcześniejszej rezerwacji.

Ze względu na większą ilość obsługiwanych lotów w ciągu doby wypożyczalnia na Okęciu jest otwarta nieco dłużej, niż na lotnisku Modlin. Można jednak skorzystać z opcji odbioru całodobowego. Wypożyczalnia Europcar oferuje taką możliwość na wszystkich lotniskach. Dzięki temu można odebrać samochód nawet w środku nocy – jeżeli godzina Twojego przylotu jest nietypowa, nie musisz modyfikować swoich planów; samochód będzie na Ciebie czekał. Wystarczy uprzednio zabukować samochód za pośrednictwem formularza, który udostępnia strona internetowa Europcar. Można zresztą w ten sposób zarezerwować samochód dla każdej lokalizacji na świecie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s