Nowa oferta promocyjna w Europcar na wynajem samochodów w UK

Bengal Cats exploring a Car

Wypożyczalnia Europcar regularnie aktualizuje ofertę dostępnych promocji. Korzystając z sezonowych obniżek cen można sporo zaoszczędzić na wynajmie. Szczególnie opłacalne są promocje dedykowane, ściśle określające warunki wynajmu – np. znaczne niższe ceny przy wynajmie samochodu na weekend albo w określonym kraju. Ostatnio zyskujemy szansę tańszego wynajmu samochodów w Europcar Wielkiej Brytanii. Jeżeli więc planujesz odwiedzenie Wysp, właśnie nadarza się świetna okazja do obniżenia ogólnych kosztów pobytu. Z prywatnym samochodem będziesz niezależny i zobaczysz więcej, więc niewątpliwie warto skorzystać z oferty Europcar.  Z aktualnie obowiązującą promocją wynajem aut w Europcar w Wielkiej Brytanii może być tańszy nawet o 25%!

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z oferty? Należy zarezerwować samochód (można za pośrednictwem formularza na polskiej stronie Europcar) w wybranej lokalizacji w Wielkiej Brytanii. Przed dokonaniem rezerwacji dostaniemy informację o cenie wynajmu za wybrany okres. Musimy zarezerwować oraz odebrać samochód przed 31 maja, bo wtedy obowiązuje oferta. Kilka dni jest wyłączonych z obowiązywania oferty: jest to ostatni weekend marca oraz okres świąteczny na początku maja. Tak więc, aby skorzystać z oferty promocyjnej, można rezerwować samochody przez prawie cały marzec i maj, oraz przez cały kwiecień bez wyjątków.

Przy rezerwacji wybieramy samochód spośród modeli aktualnie dostępnych. Dopełnienie formalności jest łatwe i może zabrać dosłownie kilka minut. Jednak aby transakcja została pomyślnie sfinalizowana, musimy posiadać ważną kartę kredytową. Zostanie z niej pobrana płatność oraz depozyt (kwota, która jest zwracana po zakończeniu umowy, gdy oddamy samochód w należytym stanie). Oczywiście, aby wynająć samochód, trzeba także posiadać ważne prawo jazdy. Ogólne warunki wynajmu w ramach promocji są zgodne ze standardową ofertą Europcar.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s