Oferta weekendowa dla mieszkańców stolicy

Obrazek

Podobnie jak nieostrzone narzędzia nie nadają się do wydajnej pracy, również człowiek powinien co jakiś czas „ostrzyć piłę”  –  jak pisał Stephen Covey  – by móc dobrze i wydajnie pracować.  Najlepiej to „ostrzenie piły” , czyli zregenerowanie sił odbywa się oczywiście na dłuższym urlopie, który powinno się spędzić w kompletnym oderwaniu od pracy i jej problemów oraz funkcjonując w inny sposób niż na co dzień. Bywa jednak, że nie zawsze mamy czas lub pieniądze, aby wyjechać na dłuższy wypoczynek.  W takiej sytuacji połowicznym wprawdzie, ale jednak jakimś rozwiązaniem może być wyjazd na weekend połączony z krótkim acz intensywnym wypoczynkiem.

Mieszkańcy Warszawy, którzy nie posiadają własnego samochodu mogą skorzystać z wynajmu samochodu w Warszawie.  Międzynarodowa sieć  Europcar posiada w stolicy kilka punktów wynajmu oraz proponuje atrakcyjne upusty weekendowe. Szczegóły można znaleźć  na stronie internetowej Europcar.

Wynajem samochodu w Warszawie otwiera przed wynajmującym możliwość udania się w dowolnym kierunku zgodnym z zainteresowaniami wynajmującego i jego rodziny.

Osoby lubiące aktywny wypoczynek mogą przykładowo wybrać się na Kielecczyznę i przejść pasmo Gór Świętokrzyskich, zwiedzając dodatkowo Jaskinię Raj, klasztor na Świętym Krzyżu  czy ruiny zamku w Chęcinach.

Bardziej relaksujący może być wyjazd do Kazimierza Dolnego z pobytem w uzdrowiskowym Nałęczowie i zwiedzaniem Puław.

Jeśli ktoś nie boi się zbyt radykalnej zmiany klimatu a lubi morze, to pewnie chętnie pojedzie do Trójmiasta by poleżeć na plaży oraz pospacerować po pięknej gdańskiej starówce.

Zresztą firma Europcar pozwala na wydłużenie „weekendu” nawet do 4 dni, jeśli tylko obejmują one sobotę i niedzielę: obowiązują wtedy  te same promocje co podczas faktycznego weekendu.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s