Weekendowa oferta 40 % taniej w Europcar

Obrazek

Koniec roku zbliża się nieubłaganymi krokami. Zwykle już dawno jesteśmy po urlopie, co skutkuje objawami narastającego zmęczenia. Tym bardziej, że okres przedświąteczny to zwykle nawał obowiązków w domu: tradycyjne porządki, przygotowanie potraw czy kupowanie prezentów. Również w większości firm koniec roku wiąże się zwykle ze wzmożonym wysiłkiem ukierunkowanym na zwiększenie sprzedaży czy księgowe zamykanie roku.

Kiedy o tym wszystkim pomyślimy, to jeszcze bardziej czujemy się zmęczeni. Tym bardziej, że aura nas nie rozpieszcza serwując zmienną pogodę i krótkie dni. A przecież niedostateczna ilość światła słonecznego negatywnie wpływa na nasz nastrój.

W takiej sytuacji można oczywiście zakopać się w pościeli i przespać całą zimę. Jednak osoby aktywne zawodowo nie mogą sobie na to pozwolić. Powinny zrobić wszystko aby odzyskać energię do wydajnej pracy. Najlepszym sposobem będzie zapewnienie sobie odpowiedniego odpoczynku.

Dla poprawy humoru i naładowania wewnętrznych akumulatorów można choćby pomyśleć o atrakcyjnym wypadzie na weekend lub nawet na 3-4 dni. Zmiana otoczenia, odwiedzenie ulubionych lub nowych miejsc dodadzą energii, pozwolą odpocząć od codziennej rutyny.

Dla osób akceptujących taki rodzaj wypoczynku mamy dobrą wiadomość. Wypożyczalnia samochodów Europcar wprowadziła 40 % rabaty do cen za wynajem samochodu na weekend. Przy czym pojęcie weekendu można tu wydłużyć nawet do 3-4 dni. Istotne jest, aby w ramach tego okresu mieściła się sobota i niedziela. Czyli można na przykład wyjechać w czwartek i wrócić w niedzielę, albo zacząć w sobotę i skończyć we wtorek. Oczywiście można też wyjechać tylko na sobotę i niedzielę.  Oferta rabatowa obejmuje wszystkie punkty wynajmu na terenie Polski.

Poza korzystnymi rabatami jeszcze inne argumenty przemawiają za korzystaniem z usług wypożyczalni samochodów Europcar.  Podstawową zaletą jest oczywiście to, że samochody stawiane do dyspozycji klientów są nowe i zróżnicowane pod względem wielkości, marki czy mocy silnika. Cena za wynajem nie jest powiększana o jakieś dodatkowe, niewidoczne na pierwszy rzut oka opłaty.  Wynajęty samochód posiada 24 godzinne ubezpieczenie Assistance.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s