Luksusowe samochody – gdzie ich szukać

Obrazek

W życiu człowieka jest wiele okazji, których ważność i uroczystość pragnie podkreślić odpowiednio elegancką oprawą. Na tę oprawę najczęściej składa się wyszukany strój wraz z biżuterią oraz ekskluzywny samochód. Nie jest przy tym istotne, czy dobieramy te elementy, bo sami chcemy podkreślić ważność chwili, czy też po to aby zaimponować znajomym i rodzinie. Niewątpliwie najczęstszym powodem do korzystania z usług wypożyczalni samochodów luksusowych jest ślub. Jednak nie jest to jedyna okazja.  Może to być potrzeba wywarcia wrażenia na ważnych dla firmy osobach  czy rzadkich gościach. Ponoć nawet na studniówkę młodzież czasami  przyjeżdża eleganckimi limuzynami.  Zresztą nietypowe, ekskluzywne samochody mogą też się przydać na różne eventy, czy do kręcenia filmów.

Wypożyczalnia samochodów luksusowych to odpowiednie miejsce, w którym powinniśmy szukać  tego typu aut (bo raczej rzadko się zdarza, że dysponują nimi zwykli, szarzy obywatele; a ci bardzo bogaci raczej swoich aut nie użyczają nieznajomym).

Dobrym , nowoczesnym źródłem poszukiwań jest niewątpliwie Internet. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę potrzebną frazę i na pewno natrafi się na sporo firm oferujących tego typu usługi.

Jeśli jesteśmy zainteresowani nietypowymi autami w stylu Vintage, to możemy  skorzystać z oferty OnyxCar, która ma na stanie Cadillac DeVille (rocznik 64), Lincoln Continental  (rocznik 71) czy Cadillac Fleetwood (rocznik 57). Spośród  nowoczesnych „wypasionych bryk” (mówiąc kolokwialnie) firma posiada w swej  flocie Lamborghini, Hummer H2 czy Audi R8.

Porsche 911 Carrera, Chevrolet Aveo Sedan czy Mitsubishi Pajero oferuje m.in.  wypożyczalnia Avos.

Oprócz sieci wypożyczalni  Europcar dysponującej modelami Mercedes-Benz E-250 czy BMW 520 Automatic również firma Smart ma na stanie ekskluzywne pojazdy różnych marek. Zresztą nie są to jedyne firmy o podobnym zakresie usług.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s