Nowości we flocie wypożyczalni samochodów Europcar

Obrazek

Jak widać na polskich drogach, ilość samochodów osobowych z roku na rok rośnie. Coraz częściej też widuje się nowe samochody wysokiej klasy, o szerokiej gamie kolorystycznej oraz różnych markach. Jest to dobry znak, bo świadczyć może o wzrastającej zamożności naszych rodaków i przede wszystkim zwiększa bezpieczeństwo pasażerów. Wiadomo jednak, że kryzys wciąż trwa i nie wszystkich, którzy by tego pragnęli, stać na kupno jakiegokolwiek samochodu, a co dopiero „wypasionej bryki” (że użyję kolokwialnego określenia) pochodzącej prosto z salonu. Zresztą, nie każdy potrzebuje samochodu na co dzień, za mógłby on być dużym udogodnieniem podczas wyjazdu na weekend czy wakacje. Dlatego w takich sytuacjach można skorzystać z usług wypożyczalni samochodów Europcar, która już na dobre zagościła w polskim krajobrazie.

Dla miłośników motoryzacji, którzy nie posiadając własnego auta chcieliby wypróbować niektóre z najnowszych modeli, mamy dobrą wiadomość. Wypożyczalnia samochodów Europcar, hołdując swojej niezmiennej od lat zasadzie, stawia do dyspozycji swoich klientów samochody nowe, których średni okres użytkowania wynosi około sześć miesięcy. W związku z tą zasadą, flota Europcar jest dość często rozszerzana o nowe nabytki.

Wśród ostatnich nowości pojawiło się kilka interesujących modeli. Niewątpliwie największym przebojem jest samochód o bardzo wysokim standardzie, którego elegancję, przestronność i wygodę można ocenić na pierwszy rzut oka, czyli Mercedes Model 180.

Miłośników mniejszych pojazdów, tak wygodnych do jazdy po mieście, z pewnością zainteresuje Fiat 500, którego nowoczesna sylwetka zdecydowanie odbiega od pierwowzoru, czyli Fiata Cinquecento.

Nie od dziś widomo, że Volvo, to marka uważana przez wielu znawców za jedne z najbezpieczniejszych samochodów. Tym razem masz możliwość wypróbować na wyjazd z rodziną jeden z nowszych modeli tej marki, czyli Volvo V40.

Z kolei firma Opel reklamuje swój najnowszy model Astra IV, jako auto niezwykle dynamiczne zarówno pod względem sylwetki jak i możliwości silnika. Czy to prawda, można się przekonać wypożyczając ten samochód w Europcar. Zresztą firma ta posiada jeszcze inne nowości we flocie.

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s